Iskolavezetés:

Váradi Éva                          

intézményvezető

 

tanár: történelem, földrajz, népművelő szak

drámapedagógus – Teátrum AMI –

Kis Olga


intézményvezető-helyettes

 

tanár: matematika , informatika szak

Hajdúné Jezsik Katalin

intézményvezető-helyettes

tanító

Tanáraink:

                              

anyanyelvi lektor

 

Rózsa Józsefné

gyógytestnevelő

munkacsoport vezető (JNSZMPSZ Szolnoki Tagintézménye)

tanár: földrajz, testnevelő, gyógytestnevelő

Alsó tagozat:

Aszódi Andrea

 

 tanító

Cziczás-Baranyai Bettina

 

tanító

 Fábi Andrea

osztályfőnök: 2.b

DSE túra/ tábor szervező

 

tanító

 

Fekete Marietta

 

tanító

Grániczné Arany Mónika

 osztályfőnök: 3.a

tanító

fejlesztőpedagógus

Hermann Viktorné

 

tanító

Lovas Tünde

 

 tanító

 Major Krisztina

osztályfőnök: 3.b

alsós reál munkaközösség-vezető

tanító

drámapedagógus - Teátrum AMI-

 Mészáros Ágnes

osztályfőnök: 4.a

tanító

drámapedagógus - Teátrum AMI –

 

Molnár Szabina

 

tanító

Nagy Bernadett

 

tanító

Nagyné Dombi Marianna

 

tanító

fejlesztőpedagógus

Pásztor Eszter

osztályfőnök: 1.a

 

tanító

Perge Szandra

 osztályfőnök: 2.a

tanító

Pomáziné Bertalan Beáta

alsós angol munkaközösség-vezető

 

tanító

Serétesné Polyák Zsuzsanna

osztályfőnök: 4.b

alsós humán munkaközösség-vezető

 

tanító

 

Szolnoki-Bánki Gitta

osztályfőnök: 1.b

 

tanító

Tóth Nikoletta Judit

 alsós DÖK vezető

tanító

Zsadányiné Zombori Tímea

 

tanító

Felső tagozat:

Daniels Marianna

osztályfőnök: 6.a

tanár: angol szak

Darabontné  Juhász Zsuzsanna     

 

 osztályfőnök: 5.b

 

tanár: magyar nyelv és irodalom, rajz, népművelő, médiaismeret szak, drámapedagógus - Teátrum AMI –

Gazdagné Lados Zsuzsanna

osztályfőnöki és pályaorientációs munkaközösség vezető

tanár: angol szak

Dr.  Horváthné Czakó Edit

munkaközösség vezető (angol)

tanár: magyar nyelv és irodalom, angol

Kádár Violetta

 

tanár: angol szak

Kis Krisztián Bálint

 

tanár:  matematika, történelem szak

Kovácsné Ratkai Marianna

osztályfőnök: 8.b

tankönyvfelelős

könyvtáros

tanár: biológia, informatika, könyvtáros szak

Léder Emese

osztályfőnök: 5.a

felsős reál munkaközösség vezető

tanár: kémia, biológia, angol nyelv és kultúra (tanár) szak

Magyari Attila

osztályfőnök: 6.b

munkaközösség vezető (TESPO)

 

tanár: földrajz, testnevelés szak

Miholics László

osztályfőnök: 8.a

 

tanár: történelem, angol szak

Nyári Adrienne

 

tanár: német szak

gyermek és ifjúságvédelmi felelős

Pátrik Gábor

 

tanár: történelem, magyar nyelv és irodalom szak, tehetségfejlesztési szaktanácsadó

Rehó-Antal Zsanett

 

tanár: testnevelő-egészségtan szak, sportedző (aerobik sportág)

Sápi Tiborné

óraadó

tanár: matematika szak

Somogyiné Mokrai Valéria

 osztályfőnök: 7.b 

 

tanár: földrajz, népművelés, angol szak

Szurdok Lili

osztályfőnök: 7.a

felsős humán munkaközösség vezető

DÖK vezető

tanár: magyar nyelv és irodalom, ének szak

drámapedagógus - Teátrum AMI –

Szügyi Dezső

óraadó

tanár

Török Tamásné

 

tanár: orosz, testnevelés szak

fejlesztőpedagógus

H K Sze Cs P Szo V
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
© 2016-2022 Copyright. Minden jog fenntartva Win Investor Zrt.