Iskolavezetés:

Váradi Éva

intézményvezető

 

tanár: történelem, földrajz, népművelő szak

drámapedagógus – Teátrum AMI –

Végsőné Márkus Erika

intézményvezető-helyettes

tanár: kémia, matematika szak

oktatás informatikus

Jezsik Katalin

intézményvezető-helyettes

tanító

Tanáraink:

Nean Eager Ashley

anyanyelvi lektor

 

Rózsa Józsefné

gyógytestnevelő

munkacsoport vezető (JNSZMPSZ Szolnoki Tagintézménye)

tanár: földrajz, testnevelő, gyógytestnevelő

Alsó tagozat:

 

Bakos Tiborné

 

osztályfőnök: 4.b 

tanító

gyermek és ifjúságvédelmi felelős

drámapedagógus – Teátrum AMI –

Bathó Ágnes

osztályfőnök: 3.a

tanító

 Dr.  Hoksáriné Papp Judit

Közalkalmazotti Tanács Elnök

tanító

beszédfejlesztő pedagógus

 Fábi Andrea

DSE túra/ tábor szervező

 

tanító

 

Fekete Marietta

 

tanító

Grániczné Arany Mónika

 

tanító

fejlesztőpedagógus

Hollóczki Andrea

 

 tanító

Lovas Tünde

alsós angol munkaközösség-vezető

 tanító

 Major Krisztina

osztályfőnök: 2.b

alsós reál munkaközösség-vezető

tanító

 

 Mészáros Ágnes

 

tanító

drámapedagógus - Teátrum AMI –

 

 Moldvai Ibolya

osztályfőnök: 2.a

diákönkormányzat vezető

tanító

drámapedagógus - Teátrum AMI –

Nagyné Dombi Marianna

 

tanító

fejlesztőpedagógus

Perjésiné Szabó Edit

 

szaktanító

Perge Szandra

 osztályfőnök: 1.a

tanító

Pomáziné Bertalan Beáta

osztályfőnök: 1.b

 

tanító

Serétesné Polyák Zsuzsanna

osztályfőnök: 3.b

alsós humán munkaközösség-vezető

 

tanító

 

Siklósi Szabina

 

tanító

Szabóné Lődi Éva

osztályfőnök: 4.a

 DSE túra/tábor szervező

 

tanító

Török Tamásné

 

tanár: orosz, testnevelés szak

fejlesztőpedagógus

Felső tagozat:

Darabontné Juhász Zsuzsanna

osztályfőnök: 6.a

tanár: magyar nyelv és irodalom, rajz, népművelő, médiaismeret szak, drámapedagógus - Teátrum AMI –

Gazdagné Lados Zsuzsanna

 

tanár: angol szak

Dr.  Horváthné Czakó Edit

munkaközösség vezető (angol)

tanár: magyar nyelv és irodalom, angol

Ivádyné Komár Katalin

Kassai DSE elnöke

Közalkalmazotti Tanács tagja

 

tanár: földrajz, testnevelés szak

Kis Olga

osztályfőnök: 5.b

tanár: matematika, informatika szak

Kovácsné Ratkai Marianna

tankönyvfelelős

könyvtáros

tanár: biológia, informatika, könyvtáros szak

Léder Emese

 osztályfőnök: 5.c

tanár: kémia, biológia szak

Magyari Attila

osztályfőnök: 6.b

munkaközösség vezető (TESPO)

tanár: földrajz, testnevelés szak

Molnárné Kakuk Edit Anna

 

tanár: matematika, fizika, háztartásökonómia-életvitel, technika szak

Nyári Adrienne

osztályfőnök: 7.a

német cserekapcsolat felelős

tanár: német szak

Páll Csaba

 

tanár: matematika, földrajz szak

Pátrik Gábor

 osztályfőnök: 5.a

tanár: történelem, magyar nyelv és irodalom szak, tehetségfejlesztési szaktanácsadó

Rehó-Antal Zsanett

 

tanár: testnevelő-egészségtan szak, sportedző (aerobik sportág)

Sápi Tiborné

óraadó tanár: matematika

tanár: matematika szak

Somogyiné Mokrai Valéria

osztályfőnök: 8.b

tanár: földrajz, népművelés, angol szak

Szurdok Lili

osztályfőnök: 7.b

tanár: magyar nyelv és irodalom, ének szak

drámapedagógus - Teátrum AMI –

Tóth Éva

osztályfőnök: 8.a

mb. munkaközösség vezető (reál)

tanár: matematika, rajz, tehetségfejlesztő szak

Tóth Katalin

 

tanár: angol szak

H K Sze Cs P Szo V
1
Dátum : 2018-08-01
2
Dátum : 2018-08-02
3
Dátum : 2018-08-03
4
Dátum : 2018-08-04
5
Dátum : 2018-08-05
6
Dátum : 2018-08-06
7
Dátum : 2018-08-07
8
Dátum : 2018-08-08
9
Dátum : 2018-08-09
10
Dátum : 2018-08-10
11
Dátum : 2018-08-11
12
Dátum : 2018-08-12
13
Dátum : 2018-08-13
14
Dátum : 2018-08-14
15
Dátum : 2018-08-15
16
Dátum : 2018-08-16
17
Dátum : 2018-08-17
18
Dátum : 2018-08-18
19
Dátum : 2018-08-19
20
Dátum : 2018-08-20
21
Dátum : 2018-08-21
22
Dátum : 2018-08-22
23
Dátum : 2018-08-23
24
Dátum : 2018-08-24
25
Dátum : 2018-08-25
26
Dátum : 2018-08-26
27
Dátum : 2018-08-27
28
Dátum : 2018-08-28
29
Dátum : 2018-08-29
30
Dátum : 2018-08-30
31
Dátum : 2018-08-31
© 2016-2018 Copyright. Minden jog fenntartva Win Investor Zrt.